4a8cfbfaaa6726c6534317d4715e5369.jpg
77bb29ad3530026a7492a84b9f749a08.jpg
Aranżacje 3D
Jeżeli chcesz zobaczyć łaziekę zanim powstanie zapraszamy do naszego salonu. Dzięki wizualizacji łazienki 3D w programie CADDECOR możesz zobaczyć wnętrze zaaranżowane przy użyciu wybranych przez Ciebie materiałów. Pomożemy Ci optymalnie wykorzystać powierzchnię oraz wybrać najkorzystniejsze rozwiązania techniczne.

Projektowanie 3D

W salonie KOMAX możecie Państwo skorzystać z usługi projektowania łazienki 3D GRATIS! Warunkiem wykonania darmowej wizualizacji jest zakup płytek i armatury sanitarnej, które zostały umieszczone w projekcie.
W razie problemów nasi pracownicy służą Państwu profesjonalną pomocą w doborze płytek i innych elementów wyposażenia łazienki. 
- Projektowanie rozpoczynamy od podania przez klienta dokładnych wymiarów pomieszczenia, rozmieszczenia okien i drzwi   oraz sugestii dotyczących możliwości rozmieszczenia elementów wyposażenia.
- Po wyborze odpowiadającej Państwu kolekcji płytek możemy przystąpić do tworzenia właściwej wizualizacji polegającej na rozmieszczeniu płytek i elementów dekoracyjnych.
- Do tak zaprojektowanej łazienki pozostaje tylko dodać wybrane wyposażenie.
- W trakcie wykonywania projektu mogą Państwo zgłaszać swoje sugestie dotyczące ewentualnych poprawek.

 

Nasze projekty

Poniżej przedstawiamy przykładowe projekty łazienek, jakie wykonaliśmy dla naszych klientów.